Pořiďte si bitcoin peněženku - Vlastní banku !

 ZAPOJTE SE

Peněženka  pro bitcoin i s trezorem, vaše vlastní banka, nepatrné poplatky, rychlé, bezpečné a jednoduché.
Pro nakupování a placení na intrnetu výborná možnost, vyndavání peněz z trezoru trvá 48 hodin,
po dva dny budete dostávat do emailů odkaz  pro možnost zastavení vyndavání.
Peníze ukrást nejde, jištěno přes dvě emailové adresy a mobil.
Takto vypadá jedna moje  adresa peněženky Coinbase ​ 1MeUcFEUU3yV7dCm5r2HA3LVaLn7NYiPUB
Registrace peněženky: Coinbase
 
Celkem snadno si můžete nacvičit  práci s touto peněženkou a nenést žádné riziko ztráty peněz nějakou vaší chybou.
 Stačí vám k tomu jen drobné peníze!
Na obrázku vydělané peníze u Freebitco.in , pak odeslané automaticky na Coinbase.
 
Toto je účet Coinbase.
 
Peníze odesílané z Coinbase bez poplatku jako investici do projektu na zhodnocení peněz.
Odesíláno na adresu - 17x.........................Mtp
Odesláno 0.00120000 BTC = 0.51 USD
 
Zapojte se a vydělejte , následně peníze zhodnocujte v projektech.
 
 
Zde můžete vydělat bitcoiny  a vyzkoušet si  peněženku bez obav.
Každou hodinu pouze odkliknete  a máte výdělek, je to loterie a vyhráváte vždy od 0,00000872 BTC až do 0,47385505 BTC
Jednou týdně automatické odesílání do peněženky po překročení hranice nad  0,00025000 BTC
Tady máte kalukulačku pro přepočet  BTC na různé měny : zde nebo zde
0.00002500 BTC = 0.01 USD
0.47385505 BTC = 200.65 USD
 
Lucky Number - Výplatní
0-9885  0.00000872 BTC
9886 - 9985 0.00004739 BTC
9986 - 9993 0.00047386 BTC
9994 - 9997 0.00473855 BTC
9998 - 9999 0.04738551 BTC
10000 0.47385505 BTC
Registrace zde.
 
Další výdělky bitcoinů zde.
 
 
Vydělejte si malé množství bitcoinů ( 0.00240000 BTC = 1 USD) a můžete je zhodnotit zde.
Další zhodnocené  peníze rozmnožíte zde.
 
 
PLAŤTE RYCHLE A LEVNĚ. Budoucnost bitcoinu je především v jeho přijetí jako platebního prostředku, měny. Můžete mít bitcoin jako prostředek k rychlé a levné platbě kdekoliv, kde jsou akceptovány.
 
PŘEVODY OKAMŽITĚ.  Dostal se váš kamarád na dovolené do problémů? Ukradli mu peníze? Stačí, aby měl přístup k internetu, pošlete mu bitcoiny kamkoliv a za půl hodiny je v BTC bankomatu, nebo pomocí služby Localbitcoins je ihned vymění na místní měnu! Umí tohle vaše banka?
 
Co je to bitcoin?
Bitcoin je digitální měna. Často nazývána také virtuální, elektronická… Je to také název pro platformu, díky které je tato měna vytvářena (těžena ). Vytvořena v r. 2008 programátorem, užívajícím pseudonym Satoshi Nakamoto.
 
K jejímu vytváření slouží open source P2P (peer-to-peer) síť, jejíž uživatelé potvrzují probíhající transakce. K zabezpečení je využito podepisování transakcí pomocí generování náhodných čísel, které mj. zajišťuje, že každý může utratit jen ty mince (bitcoiny), které vlastní a nelze tak jedny a ty samé „peníze“ utratit dvakrát.  Díky tomu bitcoiny nelze „falšovat“ – právě transakční síť všech počítačů, které jsou do ní zapojeny, ověřuje jedinečnost každé platební operace.
 
 

Jak to celé funguje

 

Veškerá komunikace a činnost funguje v jedné obrovské P2P síti, ke které jsou připojeni jak uživatelé, tak těžaři (ti, co  bitcoiny tzv. „těží“ – bitcoin mining)

Mining – těžba bitcoinů

 

Těžaři jsou ti, díky kterým vše funguje. Pokud totiž někomu posíláte, nebo od někoho přijímáte bitcoiny, musí tuto transakci někdo potvrdit. Sítí probíhá každou hodinu stovky, tisíce transakcí – tyto se zahrnují do tzv. bloků (blockchain). Minérův úkol (zadání pro výpočetní výkon) je pomocí složitých výpočtů najít určité číslo, které bude menší než aktuální složitost sítě Bitcoin.

Za těžbu bitcoinů potom dostává „odměnu“ za potvrzení bloku právě v podobě btc. Jeho odměnou jsou také poplatky ze všech transakcí, které proběhly blokem, jenž svým výpočtem potvrdil. V současné době je to 25 BTC za blok, v celé světové síti se toto děje průměrně každých 10 minut.

těžbě bitcoinů se využívá speciální hardware. Ještě poměrně nedávno (první polovina 2013) to byly hlavně grafické karty, nyní je to hlavně záležitost ASIC čipů, díky kterým se nejen neuvěřitelně zvyšuje výkon potřebný pro bitcoin mining výpočty, ale také se úměrně tomu zvyšuje i složitost celé sítě. Jednotlivci proto dnes mají i díky finanční náročnosti na pořízení odpovídajícho hardwaru malou šanci na efektivní „těžení“ – sdružují se proto do seskupení mnoha dalších minerů, tzv. mining poolů. Zde pak dostává každý odměnu podle podílu výkonu, kterým přispěl k vytěžení bloku

Uživatelé

 

… jsou lidé, kteří si mezi sebou posílají bitcoiny, nebo s nimi něco platí. Koncový uživatel má v počítači, nebo např. mobilu (případně on-line) peněženku, kde si může vytvořit neomezené množství adres pro odchozí a odchozí platby. V základní verzi bitcoinové peněženky se také udržuje databáze – historie všech transakcí v celé síti, odlehčené peněženky udržují jen část databáze. Stejně jako adres, i peněženek si můžete vytvořit více.

Vlastní platba probíhá tak, že uživatel k požadovanému počtu mincí přidá bitcoinovou adresu příjemce (podobně jako v bance zadáváte číslo účtu), podepíše svým soukromým klíčem a odesílá… Tato informace postupně proběhne celou sítí, kde ji po cestě k příjemci potvrzují výše uvedení těžaři.

Platbu lze poslat zcela zdarma, lepší je však přidat malý transakční poplatek – např. 0.00010000 BTC = 0.04 USD. Vaši platbu tak minéři spíš zařadí do bloku, který těží a dostanete tak rychleji potvrzení. Potvrzení transakce trvá desítky minut (zpravidla do půl hodiny je platba připsána – v případě zcela bezpoplatkové transakce to však může trvat i několik hodin, proto je lepší poplatek v ekvivalentu několika desetihaléřů přidat.

Kromě bitcoinu vznikají i další virtuální měny, mezi nejznámější patří litecoin, namecoin, dogecoin… a několik desítek dalších. Většina z nich jsou „klony“ bitcoinu, využívají volně přístupný zdrojový kód. Liší se počtem potenciálně vytěžených mincí, rychlostí potvrzení, větší či menší mírou anonymity a dalšími vlastnostmi. Aktualizace – koncem r. 2015  je „altcoinů“ cca 700…

Předpokládá se, že některé z nich najdou široké využití, velká část je však spíše marketingovým produktem využívajícím popularity virtuální měny a zůstanou bez praktického využití, nebo jen jako nástroj spekulantů.